Monitoring płatności / nadzór nad płatnościami

Ofertę monitoringu płatności kierujemy głównie do firm wypożyczających pojazdy, maszyny budowlane  oraz narzędzia. 

Kompleksowo obsługujemy wszelkiego rodzaju wypożyczalnie, od chwili zawarcia umowy pomiędzy naszym klientem a jego kontrahentem.

Naszym zadaniem jest przypominanie kontrahentom o zbliżającym się terminie płatności poprzez kontakt telefoniczny, sms, oraz email. 

Kolejnym krokiem monitoringu płatności jest przypomnienie kontrahentom o płatności w dzień płatności, 1-2-3 dni po terminie płatności za pomocą wszelkich dostępnych narzędzi. 

Kontakt z klientami jest profesjonalny, elastyczny ale efektywny . 

Jeśli kontakt z kontrahentem jest utrudniony, lub odmawia zapłaty należności lub unika płacenia, wówczas sprawa zostaje przekazana do działu windykacji. 

Monitoring płatności – strona techniczna 

Nasz klient otrzymuje dostęp do autorskiego systemu CRM, do którego ma dostęp 24h, oraz podgląd do wszelkich czynności wykonanych w związku z kontaktem z klientami. Każda rozmowa, każdy wysłany sms jest odpowiednio opisany jako odpowiednia czynność, a nasz klient natychmiast otrzymuje email z powiadomieniem o zdarzeniu. Komunikacja jest obustronna i klient także dodaje swoje informacje do kontrahenta, na przykład o dokonanej płatności. 

Z doświadczenia wiemy, że pilnowanie płatności przez firmę zewnętrzną jest zdecydowanie skuteczniejszym sposobem na terminowe otrzymywanie płatności niż działania we własnym zakresie. 

Specjalizujemy się w obsłudze wszelkiego rodzaju wypożyczalni i firm leasingowych

Współpracujemy z Rejestrem Nierzetelnych Najemców, serwisem dlugi.info oraz rejestrem dłużników BIG