Odzyskiwanie maszyn budowlanych i narzędzi

Nasza oferta windykacji bezpośredniej obejmuje także usługi dla wypożyczalni narzędzi i maszyn budowlanych. 

Jeśli prowadzisz wypożyczalnię maszyn budowlanych lub narzędzi, na pewno spotkałeś się z klientami, którzy zwyczajnie próbują okradać takie firmy jak Twoja. Wypożyczają sprzęt na kilka dni, czasem miesięcy a później znika zarówno sprzęt jak i osoba wynajmująca . 

Dzięki naszym usługom możesz uchronić się przed utratą pieniędzy ! 

Oferujemy usługi poszukiwania i odzyskiwania sprzętu i maszyn budowlanych. 

Pracujemy przede wszystkim w terenie, jesteśmy mobilni i dostępni na terenie całej Europy. 

Przystępujemy do zlecenia nawet w 30 minut od otrzymania wytycznych. Jedziemy, znajdujemy i odbieramy własność naszego klienta. Wszystko odbywa się bezpośrednio, stanowczo ale w granicach prawa. W razie potrzeby współpracujemy z Policją. 

Posiadamy pojazdy osobowe, dostawcze “blaszaki” do 3.5t, dostawcze “plandeki” do 3.5t oraz samochody z napędem 4×4 dzięki czemu jesteśmy w stanie odzyskać sprzęt wprost z placu budowy. 

Dzięki naszym usługom możesz zabezpieczyć i odzyskać swoje mienie. 

Ponadto współpracujemy ściśle z Rejestrem Nierzetelnych Najemców, co także jest narzędziem do walki z nieuczciwymi najemcami.

Współpracując z Rejestrem Nierzetelnych Najemców, jesteśmy w stanie ustrzec się od wynajęcia sprzętu osobie, która działa w złej mierze. Jeśli inna wypożyczalnia wpisała kogoś na listę, to przed wynajmem sprawdź go w rejestrze i zaoszczędź swoje nerwy i pieniądze. Koszty rzędu 50 zł miesięcznie za dostęp do rejestru jest ułamkiem kwoty którą możesz stracić powierzając sprzęt nieodpowiedniej osobie. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !!

Odzyskiwanie maszyn budowlanych to nasz chleb powszedni !