Odzyskiwanie pojazdów dla wypożyczalni, banków i leasingu

Nasze usługi windykacyjne w zakresie odzyskiwania pojazdów są skierowane do firm zajmujących się wynajmowaniem lub finansowaniem wszelkich ruchomości, w tym:

  • samochodów osobowych
  • samochodów dostawczych
  • sprzętu IT
  • mebli i wyposażenia
  • narzędzi i urządzeń
  • maszyn budowlanych

Jeśli na przykład wynajęliście komuś samochód, a klient ten nie płaci za wynajem a dodatkowo nie chce zwrócić samochodu, wówczas można zlecić nam odszukanie, obiór i zabezpieczenie pojazdu. Identycznie postępuje się w przypadku wynajmu sprzętu, narzędzi czy maszyn.

Nasza grupa terenowa jest doskonale zorganizowana, działa szybko – jesteśmy w stanie wysłać grupę nawet w 30 minut po otrzymaniu zlecenia. W skład grupy terenowej wchodzą osoby z odpowiednim doświadczeniem, o odpowiedniej aparycji oraz odpowiednio przygotowani na najróżniejsze sytuacje.

Działamy dyskretnie, ale zdecydowanie. Po tym jak odszukamy przywłaszczony przedmiot, realizujemy wywiad pod kątem możliwości odbioru i zabezpieczenia poszukiwanego mienia. Jeśli poszukiwany przedmiot znajduje się na terenie zamkniętym lub jest ukryty w miejscu do którego dostęp jest utrudniony, wówczas nawiązujemy współpracę z odpowiednią jednostką Policji, a następnie wspólnie rozpoczynamy działania w kierunku odzyskania przedmiotu.

Na życzenie klienta możemy przesłać referencje od dotychczasowych klientów świadczące o naszym profesjonalnym podejściu do powierzonych zadań oraz skuteczności w odzyskiwaniu pojazdów. 

Po odbiorze ruchomości zabezpieczamy ją na naszym parkingu lub w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę .

Współpracujemy z Rejestrem Nierzetelnych Najemców gdzie mamy możliwość sprawdzenia delikwenta lub dopisania go do bazy celem utrudnienia działania w złej wierze. 

Odzyskiwaliśmy już pojazdy przywłaszczone, które znajdowały się w tzw. dziuplach i były przygotowane do rozebrania na części, z komisów samochodowych w Polsce oraz w Europie a także pojazdy, które zostały wynajęte a następnie sprzedane osobom trzecim. Ściśle współpracujemy z organami ścigania a w razie potrzeby reprezentujemy naszego klienta przed sądem. 

Działamy skutecznie, głównie w terenie.

Nie obiecujemy – realizujemy zlecenia na możliwie najwyższym poziomie.

Odzyskiwanie pojazdów dla wypożyczalni to nasza specjalność !